This page contains  names of Classmates from 1960 to 1964. It maybe added to as time goes on.
  This will happen as we obtain class photos and identify  more people.
We have contact  information for  the second list but not all have responded.

 
  Please scroll down to see the lists.  
Lost Contact
We are seeking these students who completed Intermediate in 1962 or Leaving in 1964
       * Recently Found
Marilyn Alaban   Jack Hamey   Ivell Radford
Ian Aldridge         Carolyn Randall
Don Amos   JR Hammond   JF Reedy
Janet Archer         Wayne Roberts
Pam Astill   Kerry Herdegen   Alan Roper
      Lois Herringbone      
Pam Auliffe   Gloria Hickson   Robert Sampson
Rhonda Baldwin         Geoff Saunders
            Margaret Schumacher
      AC Hope   Roger Seccombe
RT Bell   Philip Horan   Jean Shepherd
Doreen Borkowsky   JM Hunt   Joan Shipway
Ray Brewer   Les Jenner   Margaret Simpson
Lynette Brown   Col Johnson   John Skelton
Les Bruce   John Johnson   Fay Skinner
      Betty Jones   Fred Skinner
June Byrnes   Sally Jones   Keith Smith
Carolyn Cameron   Paul Kennett   Wayne John Smith
Colin Campbell   RJ Kingston   Norina Spagnola
Beverly Campbell         Alan Sparkes
GB Carpenter   Janet Lyall   Keith Sparkes
Lee Carroll   Dianne Mackay   Brian Stephenson
Myrell Christian         Kevin Taylor
Gary Cleaver   Margaret McCann      
Lee Connel   Pamela McCarthy   Tusser Theodore
Lois Coverdale   Jennifer McLean   Janice Titcume
Gary Crook   Freda McNaughton   JN Trenew
John Cross   Warren McQuilty   Esther Trustum
Leonie Cunningham   Beryl Moller   Lana Ulman
VB Davis   Peter  Moller   Rhonda Ulrick
Leonie Davis   Iris Moller   Nicholas Vall
Gloria Dean   Nerida Moore   Robert Waite
Yvonne Eeley         HJ Wallis
      Kaye Mulligan   Sandra Waples
RJ Francis   Warren Mussared   Grace Ward
Pam Freeman   RE Nolan   Robert White
Robert French   John O'Hanlon   Terry Wilson
Betty Fuller   Beverley O'Neil   Sue Withers
Warren Fuller   Robert Parkyns   CJ Woodward
Marie Goodenough   Rita Payne   David Young
JM Graham   Fay Perkins      
Sharmayne Grant   LA Peterkin      
Max Gray   Fay Philp      
Penny Grimmond            
 
Please SMS Robert McPherson   0425713727   or email    lumenextenebris @gmail.com
This list shows class members we have contact details for.
Please help us to maintain the list.
Some details may be out of date.
Anita Spagnola Willis Beaudesert  
Ann Young Jeffery COFFS HARBOUR  
Barbara Short Wear COFFS HARBOUR  
Barbara Watson Bush U.S.  
Barbara Kelly Donovan COFFS HARBOUR  
Beryl Moller Deeth email only  
Bev Ovens Wood COFFS HARBOUR JETTY  
Beverley Amos Small Coffs Harbour  
Beverley Noyce Hurst email  
Bronwyn Williams Taylor COFFS HARBOUR  
Carolyn Tinkler Johnston COFFS HARBOUR  
Cristine Wheaton Turner PETERSHAM  
Daphne Jupp Gentle BONVILLE  
Daphne Beelitz   Dorrigo  
Dawn Eckford Bullock BONVILLE  
Deidre Giles Lorde Nth Tamworth  
Delma Walters Kelso AVALON  
Denise Gawne Lewis KORORA  
Glenys Skinner Cowin Coffs?  
Jan Saunders Milne Email only  
Jean Shepherd Allgood Lauriton  
Jenny Russell Clancy Coffs Harbour  
Jill Grimmond Denmeade Ballina  
Jill Hoschke Cowan HERVEY BAY  
Joy Wear Ryan Sunshine Coast  
Joy Oxford Lawrence email only  
Judy Stoker Buckley WOOLGOOLGA  
June Homan Flavel Banyo( Brisbane)  
Kathy Campbell Coubray Bucklands Beach, Auckland  
Kay Wheatley Dean COFFS HARBOUR  
Kerrie Gillard Porter Coffs  
Lorraine Cassidy Grogan Umina  
Lorraine Crabtree Connor PANANIA  
Lucy Rovere   Sydney  
Lyn Jeffery Martin Coffs  
Lynette Harvey Wallis Coffs  
Lynette Amos Calear Canberra  
Lynette Walters Taylor COFFS HARBOUR  
Margaret Murray Bond BONVILLE  
Margaret Woods Franklin NANA GLEN  
Merita Quin Pailthorpe CLAYFIELD  
Merle Herring Channells Woolgoolga  
Pam Johnston Franklin SAWTELL  
Patricia Pearce Blanch NARARA  
Patricia Andrews Dives JEWELLS  
Patricia Lawlor Innes Dorrigo  
Patricia Turk McGregor YAMBA  
Robyn King Biddolph Coffs Harbour  
Ruth Cheers Jupp COFFS HARBOUR  
Sandra Unwin Smidt GRAFTON  
Sue Whitney Robb TUMBI UMBI  
Vivienne Lucas Truelove DURAL  
Wendy Hillard McLennan COFFS HARBOUR  
Barry Barnett   SAWTELL  
Barry Roby   Sawtell  
Bernard Griffin   HOLMESVILLE  
Chris Hayes   Yamba  
Colin Gill   COFFS HARBOUR  
Daniel Martinez   TURRAMURRA  
David Navin   Email only  
Don Hammon   Email only  
Doug Sykes   WOOLGOOLGA  
Doug Turner   PETERSHAM  
Frank Turton   SOUTH GRAFTON  
Gary Wright   Facebook  
Geoff McMillan   Coolah  
Geoff Maunder   KORORA  
Gerrit Gerlach   Hong Kong  
Gilbert Stokes   MOUNT COLAH  
Gordon Atkinson   HERVEY BAY  
Greg Ferris   CHAPEL HILL  
Greg Hardy   Chevron Island  
Ian McGrath   BEECROFT  
Ian Shepherd   MT TAMBORINE  
Jeff Evans   CAMBERWARRA  
Jeff Herdegen   FORBES  
Jim Gallacher   KOTARA  
Jim Holmes   Lysterfield  
John Jones   Facebook  
John Martin   Coffs  
John Rose   TOORMINA  
John Samios   Coffs  
Karl McPhee   Sydney  
Ken Marshall   BOAMBEE  
Ken (Mac) Batterham   FISHER, A.C.T.  
Larry Griffin   YAMBA  
Les Lambert   North Boambee  
Michael Johnson   Minnie Water  
Peter Donnan   SAWTELL  
Peter McDonald   COFFS HARBOUR  
Peter Reeves   THAILAND  
Peter Allison   FERNMOUNT  
Peter  Moller   Bribane  
Peter Russell   Beckenham, W.A.  
Phillip Horan   Facebook  
Phillip Makinson   Coffs  
Phillip Wilson   U.K.  
Robert Cowin   email  
Robert Griffin   Coffs Harbour  
Robert McPherson   BRIGHTON  
Robert Sinclair   PENRITH  
Roger Bastion   Coffs Harbour  
Ron Gray   TOORMINA  
Roy Hofmeier   Facebook  
Warren (Rabbit) Rudd   COWARAMUP